elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Piątek 20.09.2024

DYREKTOR

Dyrektorem Publicznego Przedszkola Nr 2 "Tęczowa Kraina" i Żłobka Nr 2 jest mgr Aleksandra Bireta. Kieruje przedszkolem,  jest jego przedstawicielem na zewnątrz, przełożonym służbowym wszystkich pracowników przedszkola, przewodniczącym rady pedagogicznej. Sprawuje opiekę nad dziećmi przebywającymi w Przedszkolu. Rola, zadania i kompetencje Dyrektora określone są w Statucie Przedszkola.

RADA PEDAGOGICZNA

Przewodniczącym Rady Pedagogicznej jest dyrektor Przedszkola. W skład Rady Pedagogicznej wchodzą wszyscy nauczyciele zatrudnieni w Przedszkolu. Rada pedagogiczna, jako organ kolegialny nauczycieli zatrudnionych w Przedszkolu, realizuje zadania wynikające z celów kształcenia, wychowania i opieki. Rada Pedagogiczna działa na podstawie uchwalonego przez siebie regulaminu.

RADA RODZICÓW PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA

Jest reprezentacją rodziców dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 "Tęczowa Kraina" i Żłobka Nr 2 w Choszcznie. Rada Rodziców funkcjonuje w oparciu o uchwalony przez siebie Regulamin, który nie może być sprzeczny ze Statutem Przedszkola.

Informacje o artykule

Podmiot udostępniający: Publiczne Przedszkole Nr 2 w Choszcznie